HP Pavilion 10 TouchSmart, Pavilion 10 TouchSmart 10-e000, Pavilion 10 TouchSmart 10-e000 akku 2400mAh
calcActive())">
HP Pavilion 10 TouchSmart, Pavilion 10 TouchSmart 10-e000, Pavilion 10 TouchSmart 10-e000 akku 2400mAh
In stock
- SKU
- CS-HPV100NB
45,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Pavilion 10 TouchSmart
Pavilion 10 TouchSmart 10-e000
Pavilion 10 TouchSmart 10-e000
Pavilion 10 TouchSmart 10-e000
Pavilion 10 TouchSmart 10-e001
Pavilion 10 TouchSmart 10-e002
Pavilion 10 TouchSmart 10-e002
Pavilion 10 TouchSmart 10-e003
Pavilion 10 TouchSmart 10-e004
Pavilion 10 TouchSmart 10-e010
Pavilion 10 TouchSmart 10-e011
Pavilion 10 TouchSmart 10-e013
Pavilion 10 TouchSmart 10-e019
Pavilion 10 TouchSmart 10-e020
Pavilion 10 TouchSmart 10-e020
Pavilion 10 TouchSmart 10-e021
Pavilion 10 TouchSmart 10-e022
Pavilion 10 TouchSmart 10-e029
Pavilion 10 TouchSmart 10-e030
Pavilion 10 TouchSmart 10z-e00
Pavilion 10 TouchSmart 10-e000
Pavilion 10 TouchSmart 10-e000
Pavilion 10 TouchSmart 10-e000
Pavilion 10 TouchSmart 10-e001
Pavilion 10 TouchSmart 10-e002
Pavilion 10 TouchSmart 10-e002
Pavilion 10 TouchSmart 10-e003
Pavilion 10 TouchSmart 10-e004
Pavilion 10 TouchSmart 10-e010
Pavilion 10 TouchSmart 10-e011
Pavilion 10 TouchSmart 10-e013
Pavilion 10 TouchSmart 10-e019
Pavilion 10 TouchSmart 10-e020
Pavilion 10 TouchSmart 10-e020
Pavilion 10 TouchSmart 10-e021
Pavilion 10 TouchSmart 10-e022
Pavilion 10 TouchSmart 10-e029
Pavilion 10 TouchSmart 10-e030
Pavilion 10 TouchSmart 10z-e00
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
40005-141
740005-121
740722-001
G6E87AA
G6E87AA#ABB
HSTNN-IB5T
MR03
TPN-Q135
740005-121
740722-001
G6E87AA
G6E87AA#ABB
HSTNN-IB5T
MR03
TPN-Q135
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-HPV100NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128135845 |
| Korvaa | MR03 / HSTNN-IB5T / 740005-121 / 740722-001 / 40005-141 / TPN-Q135 / G6E87AA#ABB / G6E87AA |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 25.92Wh |
| Mitat | 207.62 x 33.80 x 22.15mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |