HP Omen 17 akku 4400mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Omen 17-w000Omen 17-w002ngOmen 17-w003ngOmen 17-w005ngOmen 17-w006ngOmen 17-w007ngOmen 17-w008ngOmen 17-w009ngOmen 17-w010ngOmen 17-w012ngOmen 17-w013ngOmen 17-w031ngOmen 17-w032ngOmen 17-w200Omen 17-w200ngOmen 17-w201ngOmen 17-w203ngOmen 17-w204ngOmen 17-w205ngOmen 17-w206ngOmen 17-w207ngOmen 17-w208ngOmen 17-w209ngOmen 17-w210ngOmen 17-w211ngOmen 17-w212ngOmen 17-w213ngOmen 17-w214ngOmen 17-w216ngOmen 17-w217ngOmen 17-w218ngOmen 17-w219ngOmen 17-w221ngOmen 17-w223ngOmen 17-w225ngOmen 17-w228ngOmen 17-w240ngOmen 17-w241ng17-ab00017-ab000ng17-ab001ng17-ab002ng17-ab003ng17-ab004ng17-ab005ng17-ab006ng17-ab008ng17-ab009ng17-ab010ng17-ab011ng17-ab031ng17-ab20017-ab200ng17-ab201ng17-ab202ng17-ab203ng17-ab204ng17-ab205ng17-ab206ng17-ab230ng17-ab232ng17-ab233ng17t-ab200;
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
849571-221849571-241849571-251849911-850HQ-TREHSTNN-DB7KPA06PA06062TPN-Q174
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPW170NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128130598 |
| Mitat | 205.42 x 53.40 x 19.52mm |
| Korvaa | 849571-221 / 849571-241 / 849571-251 / 849911-850 / HQ-TRE / HSTNN-DB7K / PA06 / PA06062 / TPN-Q174 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |