HP Omen 15, Omen 15-5014TX, TPN-W111 akku 3700mAh
calcActive())">
HP Omen 15, Omen 15-5014TX, TPN-W111 akku 3700mAh
In stock
- SKU
- CS-HPM155NB
79,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Omen 15
Omen 15-5014TX
TPN-W111
Omen 15-5014TX
TPN-W111
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
775951-421
775951-421(4ICP/6/60/80)
HP011403-PRR14G01
HSTNN-LB6N
M2L3.5
RR04
775951-421(4ICP/6/60/80)
HP011403-PRR14G01
HSTNN-LB6N
M2L3.5
RR04
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-HPM155NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128118565 |
| Korvaa | RR04 / HSTNN-LB6N / HP011403-PRR14G01 / 775951-421 / 775951-421(4ICP/6/60/80) / M2L3.5 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3700mAh / 56.24Wh |
| Mitat | 315.00 x 85.30 x 7.40mm |
| Jännite | 15,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |