HP kannettavan tietokoneen ZBook Studio G9 / ZBook Studio G9 62U44EA yhteensopiva akku 7100mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen ZBook Studio G9 / ZBook Studio G9 62U44EA yhteensopiva akku 7100mAh
In stock
- SKU
- CS-HPZ962NB
71,95 €
59,95 €
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ZBook Studio G9
ZBook Studio G9 62U44EA
ZBook Studio G9 6W3L4PA
Zbook Studio G9 734Y9PA
ZBook Studio G9 62U27EA
ZBook Studio G9 62U49EA
ZBook Studio G9 62U44EA
ZBook Studio G9 6W3L4PA
Zbook Studio G9 734Y9PA
ZBook Studio G9 62U27EA
ZBook Studio G9 62U49EA
Korvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
MN06XL
M82220-1C1
M82230-005
TPN-IB0M
M82220-1C1
M82230-005
TPN-IB0M
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HPZ962NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,58 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128197683 |
| Korvaa | MN06XL / M82220-1C1 / M82230-005 / TPN-IB0M |
| Kapasiteetti (mAh) | 7100mAh / 82.22Wh |
| Mitat | 299.20 x 103.90 x 8.20mm |
| Jännite | 11,58 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |