HP kannettavan tietokoneen ZBook Studio G3 V8N22PA / ZBook Studio G3 V8N23PA yhteensopiva akku 5850mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen ZBook Studio G3 V8N22PA / ZBook Studio G3 V8N23PA yhteensopiva akku 5850mAh
In stock
- SKU
- CS-HPG463NB
75,95 €
61,95 €
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ZBook Studio G3 V8N22PA
ZBook Studio G3 V8N23PA
ZBook Studio G3 V8N24PA
ZBook Studio G3 V8N25PA
ZBook Studio G3 V8N26PA
ZBook Studio G3 V8N27PA
ZBook Studio G4 HSN-C02C Mobil
ZBook Studio G4 Y6K33EA
ZBook Studio G4 Y6K33EABED
ZBook Studio G4-1RR16EA
ZBook Studio G4-2WU02ES
ZBook Studio G4-2ZC19ES
ZBook Studio G4-Y6K15EA
ZBook Studio G4-Y6K17EA
ZBook Studio G3 V8N23PA
ZBook Studio G3 V8N24PA
ZBook Studio G3 V8N25PA
ZBook Studio G3 V8N26PA
ZBook Studio G3 V8N27PA
ZBook Studio G4 HSN-C02C Mobil
ZBook Studio G4 Y6K33EA
ZBook Studio G4 Y6K33EABED
ZBook Studio G4-1RR16EA
ZBook Studio G4-2WU02ES
ZBook Studio G4-2ZC19ES
ZBook Studio G4-Y6K15EA
ZBook Studio G4-Y6K17EA
Korvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
2N08XL
907428-2C1
907584-850
907584-852
HSN-C02C
HSTNN-DB7U
ZN08092XL
ZN08XL
907428-2C1
907584-850
907584-852
HSN-C02C
HSTNN-DB7U
ZN08092XL
ZN08XL
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HPG463NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128177418 |
| Korvaa | 2N08XL / 907428-2C1 / 907584-850 / 907584-852 / HSN-C02C / HSTNN-DB7U / ZN08092XL / ZN08XL |
| Kapasiteetti (mAh) | 5850mAh / 90.09Wh |
| Mitat | 343.00 x 98.20 x 7.50mm |
| Jännite | 15,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |