HP kannettavan tietokoneen ZBook Fury 16 G9 6X1G1PA / ZBook Fury 16 G9 62U60EA yhteensopiva akku 5900mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen ZBook Fury 16 G9 6X1G1PA / ZBook Fury 16 G9 62U60EA yhteensopiva akku 5900mAh
In stock
- SKU
- CS-HPZ169NB
71,95 €
68,95 €
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ZBook Fury 16 G9 6X1G1PA
ZBook Fury 16 G9 62U60EA
ZBook Fury 16 G9 6X3K9UT
ZBook Fury 16 G9 609M3AV
ZBook Fury 16 G9 6X1F8PA
ZBook Fury 16 G9 6Z3F5PA
ZBook Fury 16 G9
ZBook Fury 16 G9 62U62EA
ZBook Fury 16 G9 62U61EA
ZBook Fury 16 G9 6Z3F6PA
ZBook Fury 16 G9 62U60EA
ZBook Fury 16 G9 6X3K9UT
ZBook Fury 16 G9 609M3AV
ZBook Fury 16 G9 6X1F8PA
ZBook Fury 16 G9 6Z3F5PA
ZBook Fury 16 G9
ZBook Fury 16 G9 62U62EA
ZBook Fury 16 G9 62U61EA
ZBook Fury 16 G9 6Z3F6PA
Korvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
M85951-171
M85951-271
M86087-001
M86087-005
TPN-DB1F
TPN-IB0N
VS08XL
M85951-271
M86087-001
M86087-005
TPN-DB1F
TPN-IB0N
VS08XL
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HPZ169NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128196785 |
| Korvaa | M85951-171 / M85951-271 / M86087-001 / M86087-005 / TPN-DB1F / TPN-IB0N / VS08XL |
| Kapasiteetti (mAh) | 5900mAh / 90.86Wh |
| Mitat | 328.60 x 75.70 x 17.00mm |
| Jännite | 15,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |