HP kannettavan tietokoneen ZBook Create G7 / ZBook Studio G7 yhteensopiva akku 7050mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen ZBook Create G7 / ZBook Studio G7 yhteensopiva akku 7050mAh
In stock
- SKU
- CS-HPG721NB
71,95 €
59,95 €
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ZBook Create G7
ZBook Studio G7
Zbook Studio G7 1J3R6EA
ZBook Studio G7 1J3R7EA
ZBook Studio G7 1J3S4EA
ZBook Studio G7 1J3S8EA
ZBook Studio G7 1J3U6EA
ZBook Studio G7 1J3W1EA
ZBook Studio G7 21X54UT
ZBook Studio G7 21X80UT
ZBook Studio G7 21X85UT
Zbook Studio G7 235M3PA
ZBook Studio G7 277T9PA
ZBook Studio G7 28Y09PA
ZBook Studio G7 2J3H8PA
ZBook Studio G7 H80476057
ZBook Studio G7 H80612762
ZBook Studio G7 ZBS15G7002
ZBook Studio G7
Zbook Studio G7 1J3R6EA
ZBook Studio G7 1J3R7EA
ZBook Studio G7 1J3S4EA
ZBook Studio G7 1J3S8EA
ZBook Studio G7 1J3U6EA
ZBook Studio G7 1J3W1EA
ZBook Studio G7 21X54UT
ZBook Studio G7 21X80UT
ZBook Studio G7 21X85UT
Zbook Studio G7 235M3PA
ZBook Studio G7 277T9PA
ZBook Studio G7 28Y09PA
ZBook Studio G7 2J3H8PA
ZBook Studio G7 H80476057
ZBook Studio G7 H80612762
ZBook Studio G7 ZBS15G7002
Korvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
HSTNN-IB9E
L77973-1C1
L78553-005
MB06XL
L77973-1C1
L78553-005
MB06XL
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HPG721NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,58 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128170563 |
| Korvaa | MB06XL / HSTNN-IB9E / L77973-1C1 / L78553-005 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7050mAh / 81.64Wh |
| Mitat | 317.30 x 82.00 x 8.30mm |
| Jännite | 11,58 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |