HP kannettavan tietokoneen X360 310 G2 yhteensopiva akku 3950mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen X360 310 G2 yhteensopiva akku 3950mAh
In stock
- SKU
- CS-HPX310NB
47,95 €
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
X360 310 G2
Korvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
817184-005
818418-421
HSTNN-LB7B
HV03XL
818418-421
HSTNN-LB7B
HV03XL
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HPX310NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128167945 |
| Korvaa | HV03XL / HSTNN-LB7B / 818418-421 / 817184-005 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3950mAh / 45.03Wh |
| Mitat | 237.45 x 108.00 x 7.60mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |