HP kannettavan tietokoneen Ultrabook L5G46EA / Elite x2 1011 G1(L5G44EA) yhteensopiva akku 2700mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen Ultrabook L5G46EA / Elite x2 1011 G1(L5G44EA) yhteensopiva akku 2700mAh
In stock
- SKU
- CS-HPX201NB
63,95 €
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Ultrabook L5G46EA
Elite x2 1011 G1(L5G44EA)
Elite x2 1011 G1(L5G75EA)
Elite x2 1011 G1 4G
Elite x2 1011 G1(J8W02AV)
Elite x2 1011 G1(L5G45EA)
Elite x2 1011 G1(L5G77EA)
Elite x2 1011 G1(L0U13AA)
Elite x2 1011 G1(L5G47EA)
Elite x2 1011 G1(L8D65UT)
Elite x2 1011 G1(L5G44EA)
Elite x2 1011 G1(L5G75EA)
Elite x2 1011 G1 4G
Elite x2 1011 G1(J8W02AV)
Elite x2 1011 G1(L5G45EA)
Elite x2 1011 G1(L5G77EA)
Elite x2 1011 G1(L0U13AA)
Elite x2 1011 G1(L5G47EA)
Elite x2 1011 G1(L8D65UT)
Korvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0Y06XL
750335-2B1
750335-2C1
750550-001
HSTNN-DB6A
HSTNN-I22X
OY06021XL
OY06XL
750335-2B1
750335-2C1
750550-001
HSTNN-DB6A
HSTNN-I22X
OY06021XL
OY06XL
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HPX201NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128160175 |
| Korvaa | 0Y06XL / 750335-2B1 / 750335-2C1 / 750550-001 / HSTNN-DB6A / HSTNN-I22X / OY06021XL / OY06XL |
| Kapasiteetti (mAh) | 2700mAh / 19.98Wh |
| Mitat | 257.10 x 139.60 x 8.40mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |