HP kannettavan tietokoneen Spectre X360 15-EB0005UR / Spectre X360 15-EB0025TX yhteensopiva akku 5900mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen Spectre X360 15-EB0005UR / Spectre X360 15-EB0025TX yhteensopiva akku 5900mAh
In stock
- SKU
- CS-HSX365NB
79,95 €
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Spectre X360 15-EB0005UR
Spectre X360 15-EB0025TX
Spectre X360 15-EB0035TX
Spectre X360 15-EB0053TX
Spectre X360 15-EB0083NR
Spectre X360 15-EB0025TX
Spectre X360 15-EB0035TX
Spectre X360 15-EB0053TX
Spectre X360 15-EB0083NR
Korvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
68299-0055
BN06XL
HSTNN-IB9A
L68235-1C1
BN06XL
HSTNN-IB9A
L68235-1C1
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HSX365NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,55 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128171638 |
| Korvaa | BN06XL / L68235-1C1 / 68299-0055 / HSTNN-IB9A |
| Kapasiteetti (mAh) | 5900mAh / 68.15Wh |
| Mitat | 303.50 x 87.00 x 7.50mm |
| Jännite | 11,55 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |