HP kannettavan tietokoneen Spectre x360 14-ea0002ni / Spectre x360 14-ea0002nx yhteensopiva akku 8150mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen Spectre x360 14-ea0002ni / Spectre x360 14-ea0002nx yhteensopiva akku 8150mAh
In stock
- SKU
- CS-HPS364NB
69,95 €
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Spectre x360 14-ea0002ni
Spectre x360 14-ea0002nx
Spectre x360 14-ea0003ns
Spectre x360 14-ea0007na
Spectre x360 14-ea0016ng
Spectre x360 14-ea0023dx
Spectre x360 14-ea0030TU
Spectre x360 14-ea0047nr
Spectre x360 14-ea0051TU
Spectre x360 14-ea0052TU
Spectre x360 14-ea0053TU
Spectre x360 14-ea0054TU
Spectre x360 14-ea0077TU
Spectre x360 14-ea0079tu
SPECTRE X360 14-EA0083TU
Spectre x360 14-ea0378ng
Spectre x360 14-ea0520na
Spectre x360 14-ea0970nd
Spectre X360 14T
Spectre X360 14T-EA000
Spectre x360 14-ea0002nx
Spectre x360 14-ea0003ns
Spectre x360 14-ea0007na
Spectre x360 14-ea0016ng
Spectre x360 14-ea0023dx
Spectre x360 14-ea0030TU
Spectre x360 14-ea0047nr
Spectre x360 14-ea0051TU
Spectre x360 14-ea0052TU
Spectre x360 14-ea0053TU
Spectre x360 14-ea0054TU
Spectre x360 14-ea0077TU
Spectre x360 14-ea0079tu
SPECTRE X360 14-EA0083TU
Spectre x360 14-ea0378ng
Spectre x360 14-ea0520na
Spectre x360 14-ea0970nd
Spectre X360 14T
Spectre X360 14T-EA000
Korvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
HSTNN-DB9Z
L97352-2D1
L97357-005
WS04066XL
WS04XL
L97352-2D1
L97357-005
WS04066XL
WS04XL
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HPS364NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128167297 |
| Korvaa | WS04XL / WS04066XL / HSTNN-DB9Z / L97352-2D1 / L97357-005 |
| Kapasiteetti (mAh) | 8150mAh / 62.76Wh |
| Mitat | 250.00 x 129.20 x 5.54mm |
| Jännite | 7,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |