HP kannettavan tietokoneen ProBook x360 435 G7 yhteensopiva akku 3550mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen ProBook x360 435 G7 yhteensopiva akku 3550mAh
In stock
- SKU
- CS-HPX435NB
59,95 €
48,95 €
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ProBook x360 435 G7
Korvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
996QA176H
HSTNN-DB9P
HSTNN-IB9D
HSTNN-IB9I
L77689-171
L77689-172
L77689-2B1
L78125-005
SX03045XL
SX03XL
HSTNN-DB9P
HSTNN-IB9D
HSTNN-IB9I
L77689-171
L77689-172
L77689-2B1
L78125-005
SX03045XL
SX03XL
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HPX435NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,55 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128170037 |
| Korvaa | SX03XL / 996QA176H / HSTNN-DB9P / HSTNN-IB9D / HSTNN-IB9I / L77689-171 / L77689-172 / L77689-2B1 / L78125-005 / SX03045XL |
| Kapasiteetti (mAh) | 3550mAh / 41Wh |
| Mitat | 263.60 x 79.10 x 5.80mm |
| Jännite | 11,55 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |