HP kannettavan tietokoneen ProBook 635 AERO G7 / ProBook 635 Aero G7 2N2T0UT yhteensopiva akku 3450mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen ProBook 635 AERO G7 / ProBook 635 Aero G7 2N2T0UT yhteensopiva akku 3450mAh
In stock
- SKU
- CS-HPR635NB
50,95 €
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ProBook 635 AERO G7
ProBook 635 Aero G7 2N2T0UT
ProBook 635 Aero G7 2N2T4UT
ProBook 635 Aero G7 2W0R2PA
ProBook 635 Aero G7 2W8R9EA
ProBook 635 Aero G7 2W8S4EA
ProBook 635 Aero G7 2W8S7EA
ProBook 635 Aero G7 306A9EA
ProBook 635 Aero G7 309W0PA
ProBook 635 Aero G7 320T4PA
ProBook 635 Aero G7 320T7PA
ProBook 635 Aero G7 2N2T0UT
ProBook 635 Aero G7 2N2T4UT
ProBook 635 Aero G7 2W0R2PA
ProBook 635 Aero G7 2W8R9EA
ProBook 635 Aero G7 2W8S4EA
ProBook 635 Aero G7 2W8S7EA
ProBook 635 Aero G7 306A9EA
ProBook 635 Aero G7 309W0PA
ProBook 635 Aero G7 320T4PA
ProBook 635 Aero G7 320T7PA
Korvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
GR03042XL
GR03XL
M12328-2C1
M12328-2D1
TPN-DB0D
GR03XL
M12328-2C1
M12328-2D1
TPN-DB0D
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HPR635NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,55 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128214335 |
| Korvaa | GR03042XL / GR03XL / M12328-2C1 / M12328-2D1 / TPN-DB0D |
| Kapasiteetti (mAh) | 3450mAh / 39.85Wh |
| Mitat | 274.20 x 70.50 x 6.90mm |
| Jännite | 11,55 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |