HP kannettavan tietokoneen Pro x360 Fortis 11 G9 / Pro x360 Fortis 11 inch G9 Notebook PC yhteensopiva akku 3600mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen Pro x360 Fortis 11 G9 / Pro x360 Fortis 11 inch G9 Notebook PC yhteensopiva akku 3600mAh
In stock
- SKU
- CS-HPF119NB
53,95 €
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Pro x360 Fortis 11 G9
Pro x360 Fortis 11 inch G9 Notebook PC
Pro x360 Fortis 11 inch G9 Notebook PC
Korvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
AN03XL
HSTNN-OB2K
L173474-005
TPN-DM0M
HSTNN-OB2K
L173474-005
TPN-DM0M
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HPF119NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128196815 |
| Korvaa | AN03XL / HSTNN-OB2K / L173474-005 / TPN-DM0M |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 41.04Wh |
| Mitat | 249.00 x 82.40 x 6.00mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |