HP kannettavan tietokoneen Pavilion 11-S001TU / Pavilion 11-S002TU yhteensopiva akku 4750mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen Pavilion 11-S001TU / Pavilion 11-S002TU yhteensopiva akku 4750mAh
In stock
- SKU
- CS-HPN110NB
56,95 €
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Pavilion 11-S001TU
Pavilion 11-S002TU
Pavilion 11-S003TU
Pavilion 11-S002TU
Pavilion 11-S003TU
Korvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
823909-141
824538-005
824538-850
824561-005
HSTNN-1B7H
HSTNN-IB7H
PP02037XL
PP02037XL-PR
PP02XL
PPO2XL
TNP-Q166
TPN-Q166
V5E26PA
W0H98PA
W0H99PA
824538-005
824538-850
824561-005
HSTNN-1B7H
HSTNN-IB7H
PP02037XL
PP02037XL-PR
PP02XL
PPO2XL
TNP-Q166
TPN-Q166
V5E26PA
W0H98PA
W0H99PA
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HPN110NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128159599 |
| Korvaa | PP02XL / 823909-141 / 824538-005 / 824538-850 / 824561-005 / HSTNN-1B7H / HSTNN-IB7H / PP02037XL / PP02037XL-PR / PPO2XL / TNP-Q166 / TPN-Q166 / V5E26PA / W0H98PA / W0H99PA |
| Kapasiteetti (mAh) | 4750mAh / 36.1Wh |
| Mitat | 193.25 x 99.75 x 7.40mm |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |