HP kannettavan tietokoneen Omen X 2S 15-DG0003NC / Omen X 2S 15-DG0075CL yhteensopiva akku 5900mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen Omen X 2S 15-DG0003NC / Omen X 2S 15-DG0075CL yhteensopiva akku 5900mAh
In stock
- SKU
- CS-HPM215NB
66,95 €
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Omen X 2S 15-DG0003NC
Omen X 2S 15-DG0075CL
Omen X2S 15
Omen X2S 15-DG0000NC
Omen X2S 15-DG0001NC
Omen X2S 15-DG0010NR
Omen X2S 15-DG0017TX
Omen X2S 15-DG0018TX
Omen X2S 15-DG0019TX
Omen X2S 15-DG0020TX
Omen X 2S 15-DG0075CL
Omen X2S 15
Omen X2S 15-DG0000NC
Omen X2S 15-DG0001NC
Omen X2S 15-DG0010NR
Omen X2S 15-DG0017TX
Omen X2S 15-DG0018TX
Omen X2S 15-DG0019TX
Omen X2S 15-DG0020TX
Korvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
DX06XL
HSTNN-DB98
L32701-2C1
L32749-00
HSTNN-DB98
L32701-2C1
L32749-00
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HPM215NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,55 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128160052 |
| Korvaa | DX06XL / HSTNN-DB98 / L32701-2C1 / L32749-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5900mAh / 68.15Wh |
| Mitat | 310.00 x 85.45 x 7.30mm |
| Jännite | 11,55 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |