HP kannettavan tietokoneen Omen 15-EK0009TX / Omen 15-EK0010TX yhteensopiva akku 4300mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen Omen 15-EK0009TX / Omen 15-EK0010TX yhteensopiva akku 4300mAh
In stock
- SKU
- CS-HPV152NB
45,95 €
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Omen 15-EK0009TX
Omen 15-EK0010TX
Omen 15-EK0011TX
Victus 15-FA0007TX
Victus 15-FA0011TX
Victus 15-FA0020NR
Victus 15-FA0025NR
Victus 15-FA0025TX
Victus 15-FA0029TX
Victus 15-FA0031TX
Victus 15-FA0032DX
Victus 15-FA0040TX
Victus 15-FA0070TX
Victus 15-FA0090NIA
Victus 15-FA0165TX
Victus 15-FA0350TX
Victus 15-FA0353TX
Victus 15-FA0354TX
Victus 15-FA1996NC
Victus 15-FAa0351TX
Omen 15-EK0010TX
Omen 15-EK0011TX
Victus 15-FA0007TX
Victus 15-FA0011TX
Victus 15-FA0020NR
Victus 15-FA0025NR
Victus 15-FA0025TX
Victus 15-FA0029TX
Victus 15-FA0031TX
Victus 15-FA0032DX
Victus 15-FA0040TX
Victus 15-FA0070TX
Victus 15-FA0090NIA
Victus 15-FA0165TX
Victus 15-FA0350TX
Victus 15-FA0353TX
Victus 15-FA0354TX
Victus 15-FA1996NC
Victus 15-FAa0351TX
Korvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
HSTNN-OB1R
L84357-AC1
L84394-005
SD03XL
L84357-AC1
L84394-005
SD03XL
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HPV152NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,55 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128215882 |
| Korvaa | HSTNN-OB1R / L84357-AC1 / L84394-005 / SD03XL |
| Kapasiteetti (mAh) | 4300mAh / 49.67Wh |
| Mitat | 260.80 x 79.30 x 7.80mm |
| Jännite | 11,55 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |