HP kannettavan tietokoneen Omen 15-DH0000NA / Omen 15-DH0000NX yhteensopiva akku 5600mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen Omen 15-DH0000NA / Omen 15-DH0000NX yhteensopiva akku 5600mAh
In stock
- SKU
- CS-HPM150NB
56,95 €
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Omen 15-DH0000NA
Omen 15-DH0000NX
Omen 15-DH0001NS
Omen 15-DH0002NG
Omen 15-DH0002NL
Omen 15-DH0002NS
Omen 15-DH0003LA
Omen 15-dh0004UR
Omen 15-DH0009NJ
Omen 15-DH0010NG
Omen 15-DH0011NG
Omen 15-DH0012NH
Omen 15-DH0017NH
Omen 15-DH0020NG
Omen 15-DH0025NL
Omen 15-DH0028TX
Omen 15-DH0030NF
OMEN 15-DH0103TX
Omen 15-DH0105TX
Omen 15-DH0111TX
Omen 15-DH0134TX
Omen 15-DH0135TX
Omen 15-DH0136TX
Omen 15-DH0137TX
Omen 15-DH0138TX
Omen 15-DH0144TX
Omen 15-DH0201NG
Omen 5 Air 15-DH0006TX PRC
Omen 5 Air 15-DH0007TX PRC
Omen 5 Air 15-DH0008TX PRC
Omen 5 Air 15-DH0009TX PRC
Omen 5 Air 15-DH0153TX
Omen 5 Air 15-DH0154TX
Omen 5 Air 15-DH0161TX
Omen 15-DH0000NX
Omen 15-DH0001NS
Omen 15-DH0002NG
Omen 15-DH0002NL
Omen 15-DH0002NS
Omen 15-DH0003LA
Omen 15-dh0004UR
Omen 15-DH0009NJ
Omen 15-DH0010NG
Omen 15-DH0011NG
Omen 15-DH0012NH
Omen 15-DH0017NH
Omen 15-DH0020NG
Omen 15-DH0025NL
Omen 15-DH0028TX
Omen 15-DH0030NF
OMEN 15-DH0103TX
Omen 15-DH0105TX
Omen 15-DH0111TX
Omen 15-DH0134TX
Omen 15-DH0135TX
Omen 15-DH0136TX
Omen 15-DH0137TX
Omen 15-DH0138TX
Omen 15-DH0144TX
Omen 15-DH0201NG
Omen 5 Air 15-DH0006TX PRC
Omen 5 Air 15-DH0007TX PRC
Omen 5 Air 15-DH0008TX PRC
Omen 5 Air 15-DH0009TX PRC
Omen 5 Air 15-DH0153TX
Omen 5 Air 15-DH0154TX
Omen 5 Air 15-DH0161TX
Korvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
HSTNN-DB9F
L48431-2C1
L48497-005
PG06XL
L48431-2C1
L48497-005
PG06XL
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HPM150NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,55 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128159988 |
| Korvaa | PG06XL / HSTNN-DB9F / L48431-2C1 / L48497-005 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5600mAh / 64.68Wh |
| Mitat | 219.76 x 101.90 x 8.12mm |
| Jännite | 11,55 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |