HP kannettavan tietokoneen Omen 15 2020 / Omen 15-EK0000 yhteensopiva akku 5900mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen Omen 15 2020 / Omen 15-EK0000 yhteensopiva akku 5900mAh
In stock
- SKU
- CS-HPE154NB
71,95 €
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Omen 15 2020
Omen 15-EK0000
Omen 15-EK0001TX
Omen 15-EK0004TX
Omen 15-EK0007TX
Omen 15-EK0010TX
Omen 15-EK0011TX
Omen 15-EK0013TX
Omen 15-EK0014TX
Omen 15-EK0056TX
Omen 15-EK0058TX
Omen 15-EK0059TX
Omen 15-ek0071ng
Omen 15-EK0277ng
Omen 15-EK0456ng
Omen 15-EKk0009TX
Omen 15-EK0000
Omen 15-EK0001TX
Omen 15-EK0004TX
Omen 15-EK0007TX
Omen 15-EK0010TX
Omen 15-EK0011TX
Omen 15-EK0013TX
Omen 15-EK0014TX
Omen 15-EK0056TX
Omen 15-EK0058TX
Omen 15-EK0059TX
Omen 15-ek0071ng
Omen 15-EK0277ng
Omen 15-EK0456ng
Omen 15-EKk0009TX
Korvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
HSTNN-089U
HSTNN-DB9U
L84356-2C1
L84392-005
LB4392-005
SD06XL
HSTNN-DB9U
L84356-2C1
L84392-005
LB4392-005
SD06XL
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HPE154NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,55 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128167242 |
| Korvaa | SD06XL / HSTNN-089U / HSTNN-DB9U / L84356-2C1 / L84392-005 / LB4392-005 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5900mAh / 68.15Wh |
| Mitat | 260.60 x 81.36 x 8.30mm |
| Jännite | 11,55 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |