HP kannettavan tietokoneen EliteBook 855 G7 / EliteBook X360 830 G7 yhteensopiva akku 4200mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen EliteBook 855 G7 / EliteBook X360 830 G7 yhteensopiva akku 4200mAh
In stock
- SKU
- CS-HPX368NB
71,95 €
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
EliteBook 855 G7
EliteBook X360 830 G7
EliteBook X360 830 G8
EliteBook X360 830 G7
EliteBook X360 830 G8
Korvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
CX03053XL
CX03XL
HSTNN-LB8R
L77624-421
L78551-005
CX03XL
HSTNN-LB8R
L77624-421
L78551-005
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HPX368NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,55 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128171874 |
| Korvaa | CX03XL / CX03053XL / HSTNN-LB8R / L77624-421 / L78551-005 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 48.51Wh |
| Mitat | 266.90 x 71.76 x 7.00mm |
| Jännite | 11,55 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |