HP kannettavan tietokoneen EliteBook 830 G9 / EliteBook 860 G9 yhteensopiva akku 3150mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen EliteBook 830 G9 / EliteBook 860 G9 yhteensopiva akku 3150mAh
In stock
- SKU
- CS-HPE839NB
53,95 €
47,95 €
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
EliteBook 830 G9
EliteBook 860 G9
EliteBook 845 G9
EliteBook 840 G9
EliteBook 865 G9
EliteBook 1040 G9
Split X2 13-M000
EliteBook 860 G9
EliteBook 845 G9
EliteBook 840 G9
EliteBook 865 G9
EliteBook 1040 G9
Split X2 13-M000
Korvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
WP03XL
HSTNN-LB8W
HSTNN-OB2J
M64305-421
M73466-005
HSTNN-LB8W
HSTNN-OB2J
M64305-421
M73466-005
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HPE839NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,58 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128196822 |
| Korvaa | WP03XL / HSTNN-LB8W / HSTNN-OB2J / M64305-421 / M73466-005 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3150mAh / 36.48Wh |
| Mitat | 251.50 x 75.50 x 6.40mm |
| Jännite | 11,58 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |