HP kannettavan tietokoneen Elite x360 1040 G11 / EliteBook 1040 G11 yhteensopiva akku 5600mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen Elite x360 1040 G11 / EliteBook 1040 G11 yhteensopiva akku 5600mAh
In stock
- SKU
- CS-HPE411NB
57,95 €
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Elite x360 1040 G11
EliteBook 1040 G11
EliteBook x360 1040 G11
EliteBook 1040 G11
EliteBook x360 1040 G11
Korvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
ER06068XL
ER06XL
HSTNN-OB3I
N59734-271
N59734-AC1
N59788-005
TPN-DB1T
ER06XL
HSTNN-OB3I
N59734-271
N59734-AC1
N59788-005
TPN-DB1T
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HPE411NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,55 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128214373 |
| Korvaa | ER06068XL / ER06XL / HSTNN-OB3I / N59734-271 / N59734-AC1 / N59788-005 / TPN-DB1T |
| Kapasiteetti (mAh) | 5600mAh / 64.68Wh |
| Mitat | 275.00 x 95.00 x 6.50mm |
| Jännite | 11,55 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |