HP kannettavan tietokoneen Elite X2 1012 G2 / Elite X2 1012 G2 (1KE33AW) yhteensopiva akku 6000mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen Elite X2 1012 G2 / Elite X2 1012 G2 (1KE33AW) yhteensopiva akku 6000mAh
In stock
- SKU
- CS-HPT122NB
51,95 €
42,95 €
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Elite X2 1012 G2
Elite X2 1012 G2 (1KE33AW)
Elite X2 1012 G2 (1KE36AW)
Elite X2 1012 G2 (1KE39AW)
Elite X2 1012 G2 (1KE42AW)
Elite X2 1012 G2 (1KE45AW)
Elite X2 1012 G2 (1KE48AW)
Elite X2 1012 G2 (1KE51AW)
Elite X2 1012 G2 (1KF41AW)
Elite X2 1012 G2 (1LV66EA)
Elite X2 1012 G2 (1LV76EA)
Elite X2 1012 G2 (1LV78EA)
Elite X2 1012 G2 (1LV79EA)
Elite X2 1012 G2 (1LV97EA)
Elite X2 1012 G2 (1LW05EA)
Elite X2 1012 G2 (2TL69EA)
Elite X2 1012 G2 (2TL98EA)
Elite X2 1012 G2 (2TL99EA)
Elite X2 1012 G2 (2TS26EA)
Elite X2 1012 G2 (2TS27EA)
Elite X2 1012 G2-1LV76EA
Elite X2 1012 G2 (1KE33AW)
Elite X2 1012 G2 (1KE36AW)
Elite X2 1012 G2 (1KE39AW)
Elite X2 1012 G2 (1KE42AW)
Elite X2 1012 G2 (1KE45AW)
Elite X2 1012 G2 (1KE48AW)
Elite X2 1012 G2 (1KE51AW)
Elite X2 1012 G2 (1KF41AW)
Elite X2 1012 G2 (1LV66EA)
Elite X2 1012 G2 (1LV76EA)
Elite X2 1012 G2 (1LV78EA)
Elite X2 1012 G2 (1LV79EA)
Elite X2 1012 G2 (1LV97EA)
Elite X2 1012 G2 (1LW05EA)
Elite X2 1012 G2 (2TL69EA)
Elite X2 1012 G2 (2TL98EA)
Elite X2 1012 G2 (2TL99EA)
Elite X2 1012 G2 (2TS26EA)
Elite X2 1012 G2 (2TS27EA)
Elite X2 1012 G2-1LV76EA
Korvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
901247-855
901307-541
HSN-I07C
HSTNN-UB7E
J104XL
JI04047XL
JI04XL
901307-541
HSN-I07C
HSTNN-UB7E
J104XL
JI04047XL
JI04XL
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HPT122NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128163107 |
| Korvaa | JI04XL / 901247-855 / 901307-541 / HSN-I07C / HSTNN-UB7E / J104XL / JI04047XL |
| Kapasiteetti (mAh) | 6000mAh / 46.2Wh |
| Mitat | 274.50 x 92.60 x 4.00mm |
| Jännite | 7,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |