HP kannettavan tietokoneen Elite Folio 13.5 inch 2-in-1 yhteensopiva akku 6150mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen Elite Folio 13.5 inch 2-in-1 yhteensopiva akku 6150mAh
In stock
- SKU
- CS-HPF135NB
62,95 €
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Elite Folio 13.5 inch 2-in-1
Korvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
HSTNN-OB1U
M07389-AC1
M07392-005
MA04046XL
MA04XL
M07389-AC1
M07392-005
MA04046XL
MA04XL
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HPF135NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128218661 |
| Korvaa | HSTNN-OB1U / M07389-AC1 / M07392-005 / MA04046XL / MA04XL |
| Kapasiteetti (mAh) | 6150mAh / 47.36Wh |
| Mitat | 277.00 x 135.70 x 3.10mm |
| Jännite | 7,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |