HP kannettavan tietokoneen Elite Dragonfly G1 / Elite Dragonfly G2 yhteensopiva akku 6800mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen Elite Dragonfly G1 / Elite Dragonfly G2 yhteensopiva akku 6800mAh
In stock
- SKU
- CS-HPE996NB
78,95 €
68,95 €
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Elite Dragonfly G1
Elite Dragonfly G2
Elite Dragonfly Max
Elite Dragonfly-8MK79EA
Elite Dragonfly G2
Elite Dragonfly Max
Elite Dragonfly-8MK79EA
Korvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
996QA155H
BQ40Z551
EP04056XL
EP04XL
HSTNN-DB9J
HSTNN-IB8Y
L52448-1C1
L52448-241
L52581-005
PHM2230DLS
R5439K323JB-TR/RICOH
BQ40Z551
EP04056XL
EP04XL
HSTNN-DB9J
HSTNN-IB8Y
L52448-1C1
L52448-241
L52581-005
PHM2230DLS
R5439K323JB-TR/RICOH
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HPE996NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128174172 |
| Korvaa | EP04XL / 996QA155H / BQ40Z551 / EP04056XL / HSTNN-DB9J / HSTNN-IB8Y / L52448-1C1 / L52448-241 / L52581-005 / PHM2230DLS / R5439K323JB-TR/RICOH |
| Kapasiteetti (mAh) | 6800mAh / 52.36Wh |
| Mitat | 285.22 x 98.50 x 5.00mm |
| Jännite | 7,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |