HP kannettavan tietokoneen Dragonfly G4 85H83PA / Dragonfly G4 819A0EA yhteensopiva akku 5800mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen Dragonfly G4 85H83PA / Dragonfly G4 819A0EA yhteensopiva akku 5800mAh
In stock
- SKU
- CS-HPG485NB
67,95 €
60,95 €
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Dragonfly G4 85H83PA
Dragonfly G4 819A0EA
Dragonfly G4 81A52EA
Dragonfly G4 818W2EA
Dragonfly G4 81A65EA
Dragonfly G4 8A3H3EA
Dragonfly G4 840D7PA
Dragonfly G4 85H82PA
Dragonfly G4
Dragonfly G4 840D5PA
Dragonfly G4 86V47PA
Dragonfly G4 86V38PA
Dragonfly G4 86V43PA
Dragonfly G4 819A0EA
Dragonfly G4 81A52EA
Dragonfly G4 818W2EA
Dragonfly G4 81A65EA
Dragonfly G4 8A3H3EA
Dragonfly G4 840D7PA
Dragonfly G4 85H82PA
Dragonfly G4
Dragonfly G4 840D5PA
Dragonfly G4 86V47PA
Dragonfly G4 86V38PA
Dragonfly G4 86V43PA
Korvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
SS06XL
M64310-271
M73476-005
TPN-DB0O
M64310-271
M73476-005
TPN-DB0O
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HPG485NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,58 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128197690 |
| Korvaa | SS06XL / M64310-271 / M73476-005 / TPN-DB0O |
| Kapasiteetti (mAh) | 5800mAh / 67.16Wh |
| Mitat | 281.90 x 110.50 x 5.60mm |
| Jännite | 11,58 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |