HP kannettavan tietokoneen Chromebook X360 14C / Chromebook X360 14C-CA0053DX yhteensopiva akku 4950mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen Chromebook X360 14C / Chromebook X360 14C-CA0053DX yhteensopiva akku 4950mAh
In stock
- SKU
- CS-HPC640NB
55,95 €
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Chromebook X360 14C
Chromebook X360 14C-CA0053DX
Pro C640 Chromebook
Chromebook X360 14C-CA0053DX
Pro C640 Chromebook
Korvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
BC03060XL
BC03XL
HSTNN-IB9K
HSTNN-LB8T
L84182-1C1
L84182-421
L84398-005
BC03XL
HSTNN-IB9K
HSTNN-LB8T
L84182-1C1
L84182-421
L84398-005
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HPC640NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,55 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128167310 |
| Korvaa | BC03XL / BC03060XL / HSTNN-IB9K / HSTNN-LB8T / L84182-1C1 / L84182-421 / L84398-005 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4950mAh / 57.17Wh |
| Mitat | 273.80 x 121.00 x 4.00mm |
| Jännite | 11,55 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |