HP kannettavan tietokoneen Chromebook X360 14 G1 / Chromebook X360 14-DA yhteensopiva akku 5150mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen Chromebook X360 14 G1 / Chromebook X360 14-DA yhteensopiva akku 5150mAh
In stock
- SKU
- CS-HPX800NB
59,95 €
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Chromebook X360 14 G1
Chromebook X360 14-DA
Chromebook X360 14-DA0011DX
Chromebook X360 14-DA0021NR
Chromebook X360 14-DA
Chromebook X360 14-DA0011DX
Chromebook X360 14-DA0021NR
Korvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
HSTNN-DB8X
L29913-221
L29913-2C1
L29959-002
L29959-005
SY03060XL
SY03XL
L29913-221
L29913-2C1
L29959-002
L29959-005
SY03060XL
SY03XL
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HPX800NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,55 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128160557 |
| Korvaa | SY03XL / HSTNN-DB8X / L29913-221 / L29913-2C1 / L29959-002 / L29959-005 / SY03060XL |
| Kapasiteetti (mAh) | 5150mAh / 59.48Wh |
| Mitat | 276.10 x 126.10 x 4.80mm |
| Jännite | 11,55 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |