HP kannettavan tietokoneen Chromebook X360 12B-CA0000NG / Chromebook X360 12B-CA0000NS yhteensopiva akku 4950mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen Chromebook X360 12B-CA0000NG / Chromebook X360 12B-CA0000NS yhteensopiva akku 4950mAh
In stock
- SKU
- CS-HPX312NB
61,95 €
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Chromebook X360 12B-CA0000NG
Chromebook X360 12B-CA0000NS
Chromebook X360 12B-CA0000UR
Chromebook X360 12B-CA0001NA
Chromebook X360 12B-CA0001NB
Chromebook X360 12B-CA0001UR
Chromebook X360 12B-CA0005NF
Chromebook X360 12B-CA0007TU
Chromebook X360 12B-CA0008NF
Chromebook X360 12B-CA0009NF
Chromebook X360 12B-CA0010NR
Chromebook X360 12B-CA0240NG
Chromebook X360 12B-CA0300NG
Chromebook X360 12B-CA0350ND
Chromebook X360 12B-CA0500NA
Chromebook X360 12B-CA0500SA
Chromebook X360 12B-CA0805NO
Chromebook X360 12B-CA0810NO
Chromebook X360 12B-CA0000NS
Chromebook X360 12B-CA0000UR
Chromebook X360 12B-CA0001NA
Chromebook X360 12B-CA0001NB
Chromebook X360 12B-CA0001UR
Chromebook X360 12B-CA0005NF
Chromebook X360 12B-CA0007TU
Chromebook X360 12B-CA0008NF
Chromebook X360 12B-CA0009NF
Chromebook X360 12B-CA0010NR
Chromebook X360 12B-CA0240NG
Chromebook X360 12B-CA0300NG
Chromebook X360 12B-CA0350ND
Chromebook X360 12B-CA0500NA
Chromebook X360 12B-CA0500SA
Chromebook X360 12B-CA0805NO
Chromebook X360 12B-CA0810NO
Korvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
HSTNN-LB8P
L63999-421
L64430-005
MD02XL
L63999-421
L64430-005
MD02XL
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HPX312NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128155188 |
| Korvaa | HSTNN-LB8P / L63999-421 / L64430-005 / MD02XL |
| Kapasiteetti (mAh) | 4950mAh / 38.12Wh |
| Mitat | 231.50 x 103.85 x 4.05mm |
| Jännite | 7,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |