HP kannettavan tietokoneen Chromebook 14B yhteensopiva akku 4750mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen Chromebook 14B yhteensopiva akku 4750mAh
In stock
- SKU
- CS-HPC142NB
66,95 €
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Chromebook 14B
Korvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
HSTNN-IB9S
HSTNN-OB1V
M12329-1D1
M12329-AC1
SI03058XL
SI03XL
HSTNN-OB1V
M12329-1D1
M12329-AC1
SI03058XL
SI03XL
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HPC142NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,55 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128167303 |
| Korvaa | HSTNN-IB9S / HSTNN-OB1V / M12329-1D1 / M12329-AC1 / SI03XL / SI03058XL |
| Kapasiteetti (mAh) | 4750mAh / 54.86Wh |
| Mitat | 248.90 x 110.75 x 4.40mm |
| Jännite | 11,55 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |