HP kannettavan tietokoneen Chromebook 11A / Chromebook 11A-NA yhteensopiva akku 4600mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen Chromebook 11A / Chromebook 11A-NA yhteensopiva akku 4600mAh
In stock
- SKU
- CS-HPK110NB
56,95 €
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Chromebook 11A
Chromebook 11A-NA
Chromebook 11A-NA
Korvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
FO02XL
L97355-005
L97355-005
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HPK110NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128167235 |
| Korvaa | FO02XL / L97355-005 / L97353-2D1 / TPN-DB0A |
| Kapasiteetti (mAh) | 4600mAh / 34.96Wh |
| Mitat | 238.76 x 155.60 x 4.50mm |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |