HP kannettavan tietokoneen 40Q85UA / Chromebook X2 11-DA0013DX yhteensopiva akku 3950mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen 40Q85UA / Chromebook X2 11-DA0013DX yhteensopiva akku 3950mAh
In stock
- SKU
- CS-HPC211NB
37,95 €
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
40Q85UA
Chromebook X2 11-DA0013DX
3G0N5UA
Chromebook X2 11-DA0023DX
3G0N5UAR
42U52UA
Chromebook X2 11-DA0097NR
42U52UAR
4L2M7PA
Chromebook x2 11
Chromebook x2 11 11-DA0004QU
4L2M6PA
Chromebook x2 11 11-DA0005QU
4K2K0PA
Chromebook x2 11 11-DA0006QU
4K4M6PA
Chromebook x2 11 11-DA0007QU
4K2K1PA
Chromebook x2 11 11-DA0008QU
4K4M7PA
Chromebook x2 11 11-DA0009QU
4K2K2PA
Chromebook x2 11 11-DA0010QU
4K2K3PA
Chromebook x2 11 11-DA0011QU
518S9PA
Chromebook x2 11 11-DA0012QU
4L7T0PA
Chromebook x2 11 11-DA0015QU
4L7T1PA
Chromebook x2 11 11-DA0018QU
4L7T1PAR
Chromebook X2 11-DA0013DX
3G0N5UA
Chromebook X2 11-DA0023DX
3G0N5UAR
42U52UA
Chromebook X2 11-DA0097NR
42U52UAR
4L2M7PA
Chromebook x2 11
Chromebook x2 11 11-DA0004QU
4L2M6PA
Chromebook x2 11 11-DA0005QU
4K2K0PA
Chromebook x2 11 11-DA0006QU
4K4M6PA
Chromebook x2 11 11-DA0007QU
4K2K1PA
Chromebook x2 11 11-DA0008QU
4K4M7PA
Chromebook x2 11 11-DA0009QU
4K2K2PA
Chromebook x2 11 11-DA0010QU
4K2K3PA
Chromebook x2 11 11-DA0011QU
518S9PA
Chromebook x2 11 11-DA0012QU
4L7T0PA
Chromebook x2 11 11-DA0015QU
4L7T1PA
Chromebook x2 11 11-DA0018QU
4L7T1PAR
Korvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
DS02032XL
DS02XL
HSTNN-OB1Z
M38086-005
DS02XL
HSTNN-OB1Z
M38086-005
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HPC211NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128186601 |
| Korvaa | DS02032XL / DS02XL / HSTNN-OB1Z / M38086-005 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3950mAh / 30.42Wh |
| Mitat | 218.60 x 140.70 x 3.50mm |
| Jännite | 7,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |