HP kannettavan tietokoneen 15-F018DX / 15-F133CA yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen 15-F018DX / 15-F133CA yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-HPF150NB
32,95 €
26,95 €
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
15-F018DX
15-F133CA
14-y001la
15-F100DX
15-F224WM
15-F027CA
15-F162DX
14-y005la
15-F004WM
15-F111DX
15-F247NR
15-F048CA
15-F209NR
15-F011NR
15-F118CA
15-F305DX
15-F085WM
15-F211NR
15-F018CA
15-F128CA
15-F337WM
15-F098NR
15-F215DX
15-F023WM
15-F133WM
14-y002la
15-F003DX
15-F110CA
15-F233WM
15-F039WM
15-F199NR
15-F008CL
15-F113CA
15-F271WM
15-1337WM
15-F059WM
15-F209WM
15-F014WM
15-F125WM
15-F355NR
15-F097NR
15-F211WM
15-1003DX
15-1305DX
15-1272WM
15-F158CA
15-F205DX
15-F019DX
15-F024WM
15-F240CA
15-F210CA
15-F033WM
15-F004DX
15-F010WM
15-F010Dx
15-F272WM
15-F133CA
14-y001la
15-F100DX
15-F224WM
15-F027CA
15-F162DX
14-y005la
15-F004WM
15-F111DX
15-F247NR
15-F048CA
15-F209NR
15-F011NR
15-F118CA
15-F305DX
15-F085WM
15-F211NR
15-F018CA
15-F128CA
15-F337WM
15-F098NR
15-F215DX
15-F023WM
15-F133WM
14-y002la
15-F003DX
15-F110CA
15-F233WM
15-F039WM
15-F199NR
15-F008CL
15-F113CA
15-F271WM
15-1337WM
15-F059WM
15-F209WM
15-F014WM
15-F125WM
15-F355NR
15-F097NR
15-F211WM
15-1003DX
15-1305DX
15-1272WM
15-F158CA
15-F205DX
15-F019DX
15-F024WM
15-F240CA
15-F210CA
15-F033WM
15-F004DX
15-F010WM
15-F010Dx
15-F272WM
Korvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
775625-221
775825-221
776622-001
HSTNN-DB6N
HSTNN-IB6R
LA03
LA03031DF
LA03DF
775825-221
776622-001
HSTNN-DB6N
HSTNN-IB6R
LA03
LA03031DF
LA03DF
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HPF150NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128178194 |
| Korvaa | 775625-221 / 775825-221 / 776622-001 / HSTNN-DB6N / HSTNN-IB6R / LA03 / LA03031DF / LA03DF |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 28.86Wh |
| Mitat | 274.50 x 38.80 x 22.10mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |