HP kannettavan tietokoneen 11 G8 EE / Chromebook 11 G8 EE yhteensopiva akku 5900mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen 11 G8 EE / Chromebook 11 G8 EE yhteensopiva akku 5900mAh
In stock
- SKU
- CS-HPX118NB
43,95 €
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
11 G8 EE
Chromebook 11 G8 EE
Chromebook 11 G8 EE
Korvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
GH02XL
L75253-271
L75253-271
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HPX118NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128155041 |
| Korvaa | 4473A9-2S1P / BQ40Z552 / GH02XL / GH02047XL / HSTNN-DB9M / HSTNN-UB7V / L75253-1C1 / L75253-1D1 / L75253-2C1 / L75253-271 / L75253-541 / L75783-005 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5900mAh / 45.43Wh |
| Mitat | 240.48 x 95.80 x 5.18mm |
| Jännite | 7,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |