HP kannettavan tietokoneen 11 G5 EE Chromebook / Choromebook 11 G5 yhteensopiva akku 4000mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen 11 G5 EE Chromebook / Choromebook 11 G5 yhteensopiva akku 4000mAh
In stock
- SKU
- CS-HPC603NB
56,95 €
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
11 G5 EE Chromebook
Choromebook 11 G5
Choromebook 11 G5
Korvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
918340-2C1
918669-855
SQU-1603
918669-855
SQU-1603
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HPC603NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128160694 |
| Korvaa | 918669-855 / SQU-1603 / 918340-2C1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 44.4Wh |
| Mitat | 216.00 x 118.50 x 6.50mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |