HP Envy 17-3000, Envy 17T-3000, Envy 17T-3200 akku 7740mAh
calcActive())">
HP Envy 17-3000, Envy 17T-3000, Envy 17T-3200 akku 7740mAh
In stock
- SKU
- CS-HPE173NB
83,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Envy 17-3000
Envy 17T-3000
Envy 17T-3200
Envy 17T-3000
Envy 17T-3200
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
657240-151
657240-171
657240-251
657240-271
657503-001
996TA008H
HSTNN-DB3F
HSTNN-IB3F
TPN-I103
VT06
VT06086XL
VT06XL
657240-171
657240-251
657240-271
657503-001
996TA008H
HSTNN-DB3F
HSTNN-IB3F
TPN-I103
VT06
VT06086XL
VT06XL
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-HPE173NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128095064 |
| Korvaa | VT06XL / HSTNN-IB3F / TPN-I103 / 657240-271 / HSTNN-DB3F / 657240-171 / 657503-001 / 657240-151 / 657240-251 / 996TA008H / VT06086XL / VT06 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7740mAh / 85.91Wh |
| Mitat | 211.30 x 104.30 x 13.90 mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |