HP Envy 15-AS000, Envy 15-AS001NG W6Z52EA, Envy 15-AS004NG W8Y51EA akku 4250mAh
calcActive())">
HP Envy 15-AS000, Envy 15-AS001NG W6Z52EA, Envy 15-AS004NG W8Y51EA akku 4250mAh
In stock
- SKU
- CS-HPE125NB
75,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Envy 15-AS000
Envy 15-AS001NG W6Z52EA
Envy 15-AS004NG W8Y51EA
Envy 15-AS005NG W8Y50EA
Envy 15-AS005NG W8Y52EA
Envy 15-AS005NG W9T89EA
Envy 15-AS005WM
Envy 15-AS091MS
Envy 15-AS100
Envy 15-AS101NG Y7W38EA
Envy 15-AS001NG W6Z52EA
Envy 15-AS004NG W8Y51EA
Envy 15-AS005NG W8Y50EA
Envy 15-AS005NG W8Y52EA
Envy 15-AS005NG W9T89EA
Envy 15-AS005WM
Envy 15-AS091MS
Envy 15-AS100
Envy 15-AS101NG Y7W38EA
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
849047-541
849313-850
HSTNN-UB6Y
TPN-I125
VS03XL
849313-850
HSTNN-UB6Y
TPN-I125
VS03XL
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-HPE125NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147978 |
| Korvaa | 849047-541 / 849313-850 / HSTNN-UB6Y / TPN-I125 / VS03XL / VS03052XL / 849313-856 / VS03052XL-PR |
| Kapasiteetti (mAh) | 4250mAh / 49.09Wh |
| Mitat | 242.90 x 103.76 x 7.00mm |
| Jännite | 11,55 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |