HP Envy 15-AE015TX, Envy 15-AE016TX, Envy 15-AE017TX akku 4650mAh
calcActive())">
HP Envy 15-AE015TX, Envy 15-AE016TX, Envy 15-AE017TX akku 4650mAh
In stock
- SKU
- CS-HPE158NB
63,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Envy 15-AE015TX
Envy 15-AE016TX
Envy 15-AE017TX
Envy 15-AE018TX
Envy 15-AE019TX
ENVY 15-AE020TX
Envy 15-AE021TX
ENVY 15-AE122TX
ENVY 15-AE124TX
ENVY 15-AE125TX
Envy 7265NGW
ENVY M6
ENVY M6-P113DX
N1V47PA
N1V48PA
N1V49PA
N1V50PA
N1V51PA
N1V55PA
N1V56PA
Envy 15-AE016TX
Envy 15-AE017TX
Envy 15-AE018TX
Envy 15-AE019TX
ENVY 15-AE020TX
Envy 15-AE021TX
ENVY 15-AE122TX
ENVY 15-AE124TX
ENVY 15-AE125TX
Envy 7265NGW
ENVY M6
ENVY M6-P113DX
N1V47PA
N1V48PA
N1V49PA
N1V50PA
N1V51PA
N1V55PA
N1V56PA
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
804072-241
807211-121
807211-221
807211-241
807417-005
HSTNN-DB6X
HSTNN-DB7C
HSTNN-UB6R
LP03048XL
LP03XL
TPN-C121
TPN-C122
TPN-C124
807211-121
807211-221
807211-241
807417-005
HSTNN-DB6X
HSTNN-DB7C
HSTNN-UB6R
LP03048XL
LP03XL
TPN-C121
TPN-C122
TPN-C124
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-HPE158NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128125679 |
| Korvaa | LP03XL / 807417-005 / HSTNN-DB6X / HSTNN-DB7C / LP03048XL / TPN-C121 / TPN-C122 / TPN-C124 / 804072-241 / 807211-121 / 807211-221 / 807211-241 / HSTNN-UB6R / 804072-541 / 805094-005 / B01NANGLWL / B07CHWWSNG / BWRLP03XL / LP03055XL / LP03055XL-PR |
| Kapasiteetti (mAh) | 4650mAh / 53.01Wh |
| Mitat | 211.20 x 96.90 x 7.20mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |