HP EliteBook x360 1030 G3 / BM04XL akku 6400mAh
calcActive())">
HP EliteBook x360 1030 G3 / BM04XL akku 6400mAh
In stock
- SKU
- CS-HPM056NB
89,95 €
70,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
EliteBook x360 1030 G3 4WW24PA
EliteBook x360 1030 G3 3ZH01EA
Elitebook1030 G3
EliteBook x360 1030 G3 4WW20PA
Elitebook x360 1030 G3 4WW35PA
EliteBook x360 1030 G3 45X96UT
EliteBook x360 1030 G3 4SU65UT
EliteBook x360 1030 G3
Elitebook 1030 X360 G3
EliteBook x360 1030 G3 3ZH01EA
Elitebook1030 G3
EliteBook x360 1030 G3 4WW20PA
Elitebook x360 1030 G3 4WW35PA
EliteBook x360 1030 G3 45X96UT
EliteBook x360 1030 G3 4SU65UT
EliteBook x360 1030 G3
Elitebook 1030 X360 G3
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
BM04056XL
BM04XL
HSTNN-DB8L
HSTNN-UB7L
L02031-241
L02031-2C1
L02031-541
L02475-855
L02478-855
BM04XL
HSTNN-DB8L
HSTNN-UB7L
L02031-241
L02031-2C1
L02031-541
L02475-855
L02478-855
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-HPM056NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128159865 |
| Korvaa | BM04056XL / BM04XL / HSTNN-DB8L / HSTNN-UB7L / L02031-241 / L02031-2C1 / L02031-541 / L02475-855 / L02478-855 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6400mAh / 49.28Wh |
| Mitat | 287.60 x 106.00 x 5.20mm |
| Jännite | 7,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |