HP EliteBook Folio G1 akku 4600mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
EliteBook Folio G1
EliteBook Folio G1 Subnotebook
EliteBook Folio G1 Subnotebook
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
827927-1B1
827927-1C1
828226-005
EO04XL
HSTNN-I73C
HSTNN-IB71
827927-1C1
828226-005
EO04XL
HSTNN-I73C
HSTNN-IB71
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-HPG100NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124948 |
| Korvaa | EO04XL / 827927-1B1 / 827927-1C1 / 828226-005 / HSTNN-I73C / HSTNN-IB71 / E004XL / HSTNN-IB7I |
| Kapasiteetti (mAh) | 4600mAh / 35.42Wh |
| Mitat | 269.70 x 120.20 x 5.70 mm |
| Jännite | 7,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |