HP EliteBook 835 G7 / ZBook Firefly 14 G7 / CC03XL akku 4300mAh
calcActive())">
HP EliteBook 835 G7 / ZBook Firefly 14 G7 / CC03XL akku 4300mAh
In stock
- SKU
- CS-HPE835NB
64,95 €
52,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
EliteBook 835 G7 23Y57EA
ZBook Firefly 14 G7 206V5PA
ZBook Firefly 14 G7 1Z1N8PA
EliteBook 830 G7
EliteBook 845 G7
ZBook Firefly 14 G7
ZBook Firefly 14 G7 24M71PA
ZBook Firefly 14 G7 201W0PA
EliteBook 845 G7-23Y60EA
ZBook Firefly 15 G7
ZBook Firefly 14 G7 206V5PA
ZBook Firefly 14 G7 1Z1N8PA
EliteBook 830 G7
EliteBook 845 G7
ZBook Firefly 14 G7
ZBook Firefly 14 G7 24M71PA
ZBook Firefly 14 G7 201W0PA
EliteBook 845 G7-23Y60EA
ZBook Firefly 15 G7
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
CC03053XL
CC03XL
HSTNN-DB9Q
HSTNN-IB9F
HSTNN-LB8Q
L77608-1C1
L77608-2C1
L77608-421
L78555-005
HSTNN-UB8W
L77622-541
L77991-005
CC03XL
HSTNN-DB9Q
HSTNN-IB9F
HSTNN-LB8Q
L77608-1C1
L77608-2C1
L77608-421
L78555-005
HSTNN-UB8W
L77622-541
L77991-005
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPE835NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128168522 |
| Mitat | 267.18 x 70.70 x 7.24mm |
| Korvaa | CC03053XL / CC03XL / HSTNN-DB9Q / HSTNN-IB9F / HSTNN-LB8Q / L77608-1C1 / L77608-2C1 / L77608-421 / L78555-005 / HSTNN-UB8W / L77622-541 / L77991-005 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4300mAh / 49.67Wh |
| Jännite | 11,55 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |