HP EliteBook 2170p akku 3700mAh / 41.07Wh mAh - Musta
calcActive())">
HP EliteBook 2170p akku 3700mAh / 41.07Wh mAh - Musta
In stock
- SKU
- CS-HP2170NB
99,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
EliteBook 2170p
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
670953-851
670954-851
H4A44AA
HSTNN-W90C
HSTNN-YB3L
HSTNN-YB3M
670954-851
H4A44AA
HSTNN-W90C
HSTNN-YB3L
HSTNN-YB3M
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HP2170NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128071778 |
| Mitat | 222.65 x 62.91 x 15.21mm |
| Korvaa | 670953-851 / 670954-851 / H4A44AA / HSTNN-W90C / HSTNN-YB3L / HSTNN-YB3M / 670953-341 / 685865-541 / HSTNN-UB3W / MI04 / MI06 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 3700mAh / 41.07Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |