HP EliteBook 1050 G1 akku 4000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
EliteBook 1050 G1
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
HSTNN-IB8I
L07046-855
L07352-1C1
ZG04XL
L07046-855
L07352-1C1
ZG04XL
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-HPE105NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128144526 |
| Korvaa | ZG04XL / HSTNN-IB8I / L07046-855 / L07352-1C1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 61.6Wh |
| Mitat | 214.24 x 98.34 x 9.16mm |
| Jännite | 15,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |