HP EliteBook 1040 G4 akku 5700mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
EliteBook 1040 G4
Elitebook 1040 G4-2XU40UT
Elitebook 1040 G4-2XU40UT
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
918045-1C1
918045-271
918045-2C1
918108-855
918180-855
BE06XL
HSN-Q02C
HSTNN-1B7V
HSTNN-DB7Y
HSTNN-IB7V
918045-271
918045-2C1
918108-855
918180-855
BE06XL
HSN-Q02C
HSTNN-1B7V
HSTNN-DB7Y
HSTNN-IB7V
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-HPE404NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128143314 |
| Korvaa | BE06XL / 918045-1C1 / 918045-271 / 918108-855 / 918180-855 / HSN-Q02C / HSTNN-1B7V / HSTNN-DB7Y / HSTNN-IB7V / 918045-2C1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5700mAh / 65.84Wh |
| Mitat | 283.34 x 94.50 x 8.80mm |
| Jännite | 11,55 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |