HP EliteBook 1040 akku 3750 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
EliteBook 1040
EliteBook Folio 1040 G1
EliteBook Folio 1040 G2
EliteBook Folio 1040 G1
EliteBook Folio 1040 G2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
722236-171
722236-2C1
BL06XL
HSTNN-DB5D
HSTNN-W02C
722236-2C1
BL06XL
HSTNN-DB5D
HSTNN-W02C
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPE104NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128107156 |
| Mitat | 284.00 x 124.60 x 7.60mm |
| Korvaa | BL06XL / HSTNN-DB5D / HSTNN-W02C / 722236-171 / 722236-2C1 / 722297-005 / 722236-1C1 / 722236-271 / 722297-001 / BL06042XL / BL06042XL-PL / HSTNN-IB5D |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 3750mAh / 41.63Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |