HP Elite x2 1013, ELITE x2 1013 G3, Elite x2 1013 G3 2TS94EA akku 6400mAh
calcActive())">
HP Elite x2 1013, ELITE x2 1013 G3, Elite x2 1013 G3 2TS94EA akku 6400mAh
In stock
- SKU
- CS-HPE405NB
71,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Elite x2 1013
ELITE x2 1013 G3
Elite x2 1013 G3 2TS94EA
Elite x2 1013 G3 2TT10EA
Elite x2 1013 G3 2TT11EA
Elite x2 1013 G3 2TT12EA
Elite x2 1013 G3 2TT13EA
Elite x2 1013 G3 2TT14EA
Elite x2 1013 G3 2TT15EA
Elite x2 1013 G3 2TT18EA
Elite x2 1013 G3 2TT33ES
Elite x2 1013 G3 2TT40EA
Elite x2 1013 G3 2TT41EA
Elite x2 1013 G3 2TT42EA
Elite x2 1013 G3 2TT43EA
Elite x2 1013 G3-2TT14EA
ELITE x2 1013 G3
Elite x2 1013 G3 2TS94EA
Elite x2 1013 G3 2TT10EA
Elite x2 1013 G3 2TT11EA
Elite x2 1013 G3 2TT12EA
Elite x2 1013 G3 2TT13EA
Elite x2 1013 G3 2TT14EA
Elite x2 1013 G3 2TT15EA
Elite x2 1013 G3 2TT18EA
Elite x2 1013 G3 2TT33ES
Elite x2 1013 G3 2TT40EA
Elite x2 1013 G3 2TT41EA
Elite x2 1013 G3 2TT42EA
Elite x2 1013 G3 2TT43EA
Elite x2 1013 G3-2TT14EA
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
937434-855
937519-171
937519-1C1
HSTNN-IB8D
ME04050XL
ME04XL
937519-171
937519-1C1
HSTNN-IB8D
ME04050XL
ME04XL
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-HPE405NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147725 |
| Korvaa | ME04XL / 937434-855 / 937519-171 / 937519-1C1 / HSTNN-IB8D / ME04050XL |
| Kapasiteetti (mAh) | 6400mAh / 49.28Wh |
| Mitat | 244.50 x 103.24 x 4.05mm |
| Jännite | 7,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |