HP Compaq 6530 akku 6600 mAh - Musta
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Compaq 6530b
Compaq 6535b
Compaq 6730b
Compaq 6735b
Compaq 6500b
Compaq 6700b
EliteBook 6930p
ProBook 6540B
EliteBook 8440W
EliteBook 8440P
Compaq 6535b
Compaq 6730b
Compaq 6735b
Compaq 6500b
Compaq 6700b
EliteBook 6930p
ProBook 6540B
EliteBook 8440W
EliteBook 8440P
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
HSTNN-IB68
HSTNN-IB69
HSTNN-CB69
HSTNN-UB68
KU531AA
HSTNN-144C-A
HSTNN-144C-B
HSTNN-145C-A
HSTNN-145C-B
HSTNN-C66C-4
HSTNN-C66C-5
HSTNN-C67C-4
HSTNN-C67C-5
HSTNN-C68C
484786-001
HSTNN-UB69
HSTNN-XB24
HSTNN-XB59
HSTNN-XB61
HSTNN-XB68
HSTNN-XB69
HSTNN-IB69
HSTNN-CB69
HSTNN-UB68
KU531AA
HSTNN-144C-A
HSTNN-144C-B
HSTNN-145C-A
HSTNN-145C-B
HSTNN-C66C-4
HSTNN-C66C-5
HSTNN-C67C-4
HSTNN-C67C-5
HSTNN-C68C
484786-001
HSTNN-UB69
HSTNN-XB24
HSTNN-XB59
HSTNN-XB61
HSTNN-XB68
HSTNN-XB69
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HP6530HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128038054 |
| Mitat | 203.79 x 71.27 x 21.31mm |
| Korvaa | HSTNN-IB68 / HSTNN-IB69 / HSTNN-CB69 / HSTNN-UB68 / KU531AA / HSTNN-144C-A / HSTNN-144C-B / HSTNN-145C-A / HSTNN-145C-B / HSTNN-C66C-4 / HSTNN-C66C-5 / HSTNN-C67C-4 / HSTNN-C67C-5 / HSTNN-C68C / 484786-001 / HSTNN-UB69 / HSTNN-XB24 / HSTNN-XB59 / HSTNN-XB |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 71.28Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |