HP Chromebook 11 G5 akku 5600 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Chromebook 11 G5
Chromebook 11-V
Chromebook 11-V011DX
Chromebook 11-V
Chromebook 11-V011DX
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
859027-121
859357-855
DR02XL
859357-855
DR02XL
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPR115NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128127352 |
| Mitat | 156.00 x 172.10 x 4.80 mm |
| Korvaa | DR02XL / HSTNN-IB7M / 859027-121 / 859357-855 / 859027-1C1 / 859027-421 / DR02043XL / DR02043XL-PL / HSTNN-LB7M / TPN-W123 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 5600mAh / 43.12Wh |
| Jännite | 7,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |