HP Business Notebook NX9500 akku 6600 mAh
calcActive())">
Akku sopii mm: HP Business Notebook NX9500, Business Notebook NX9500-PF030UA, Business Notebook NX9500-PF031UA,
Business Notebook NX9500-PF032UA, Business Notebook NX9500-PR039UA, Business Notebook NX9500-PR040UA,
Business Notebook NX9500-PF030UA.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 6kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-HXD7000NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128018575 |
| Mitat | 273.00 x 79.15 x 25.00mm |
| Korvaa | 338794-001 / 342661-001 / 345027-001 / DM842A / PP2182D / PP2182L |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 97.68Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |