HP 420, 425, 4320t, 620, 625, ProBook 4320 akku 6600 mAh - Musta
calcActive())">
HP 420, 425, 4320t, 620, 625, ProBook 4320 akku 6600 mAh - Musta
In stock
- SKU
- CS-HPF420HB
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
420
425
4320t
620
625
ProBook 4320s
ProBook 4321s
ProBook 4325s
ProBook 4326s
ProBook 4420s
ProBook 4421s
ProBook 4425s
ProBook 4520s
ProBook 4525s
ProBook 4720s
425
4320t
620
625
ProBook 4320s
ProBook 4321s
ProBook 4325s
ProBook 4326s
ProBook 4420s
ProBook 4421s
ProBook 4425s
ProBook 4520s
ProBook 4525s
ProBook 4720s
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
587706-751
593572-001
BQ350AA
HSTNN-CB1A
HSTNN-IB1A
HSTNN-DB1A
HSTNN-LB1A
HSTNN-Q78C
HSTNN-Q78C-3
HSTNN-Q78C-4
HSTNN-Q81C
587706-121
HSTNN-W79C-5
HSTNN-W79C-7
593572-001
BQ350AA
HSTNN-CB1A
HSTNN-IB1A
HSTNN-DB1A
HSTNN-LB1A
HSTNN-Q78C
HSTNN-Q78C-3
HSTNN-Q78C-4
HSTNN-Q81C
587706-121
HSTNN-W79C-5
HSTNN-W79C-7
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPF420HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128058410 |
| Mitat | 269.20 x 41.80 x 40.40mm |
| Korvaa | 587706-751 / 593572-001 / BQ350AA / HSTNN-CB1A / HSTNN-IB1A / HSTNN-DB1A / HSTNN-LB1A / HSTNN-Q78C / HSTNN-Q78C-3 / HSTNN-Q78C-4 / HSTNN-Q81C / 587706-121 / HSTNN-W79C-5 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 71.28Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |